непалка

Підсумки дискусії «ПРОSTORY» «Поруч із війною»

«Поруч із війною»: дискусія про зростання ксенофобії в Україні
В четвер, 8-го жовтня, редакція літературного онлайн-часопису «ПРОSTORY» (www.prostory.net.ua) ініціювала в Гете-Інституті дискусію «Поряд із війною», присвячену питанням організованої ксенофобії, політичному висловлюванню у мистецькому просторі, нещодавньому підпаленню київської галереї «Я галерея» та зриву презентацій квір-антології у книгарнях «Є» в Києві та Львові.

До виступів були запрошені: Максим Буткевич, центр «Соціальна дія» / проект «Без кордонів»; регіональний інформаційний і правозахисний центр для геїв і лесбійок «Наш мир», який представив Олександр Зінченков; молодий соціолог Володимир Іщенко, що розповів про протестний інтелектуальний мережевий проект «Сommons» (commons.com.ua). У дискусії також взяли участь представники правозахисних активістських рухів, міждисциплінарне кураторське об’єднання «Худрада», художники, перекладачі художньої літератури, автори. Модерувала дискусію редакторка онлайн-часопису Євгенія Бєлорусець.

Доповіді мали презентаційний характер і були присвячені діяльності та принципам запрошених організацій. Завданням дискусії стала спроба усвідомити та осмислити феномен ксенофобії в Україні, визначити, звідки походить і як працює цей комплекс, а також обговорити моделі культурного спротиву цьому явищу.

Формальним приводом для дискусії було підпалення арт-центру «Я Галерея», що відбулося 30 вересня у Києві, і дало привід для декількох публікацій у ЗМІ щодо зростання радикально-правих рухів в Україні.
Collapse )
непалка

(no subject)

ДОРОГАЯ ЗЕМФИРА!
ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ДНЕМ РОЖДЕНЬЯ!
это, конечно, очень смешно, но я люблю тебя уже десять лет!

земфира, ты такая крутая, будь настолько же счастлива! желаю тебе всего!


юля
непалка

(no subject)


Все дело в дожде проникающем к самым строптивым костям
в дожде костяном Он скоро достигнет ночного слуха
и тогда станет ясно
готовится линька плодов
их отбытие на крыльях чудовищ с кварцевыми глазами
слезящимися на восходе
Рыбки тепла сбиваются в стаи
Они улетят в день осеннего равноденствия
с остановками в городах очарованных иррациональными числами
и взглядами женщин охваченных половодьем

Мои требования скромны
Пусть небо со всеми его облаками катится к чертям собачим
пока я не спятил совсем


(c) Бенжамен Пере
непалка

(no subject)

тут должен был быть веселый пост с песенкой и картинкой
но в последний момент автор обломался
и решил ограничиться ничего не значащим текстом
а также болдом и выравниванием по центру

просто чтобы обозначить "сегодня"
непалка

repost

Ти — шайтан москальський чорт , проклятого чорта брат i товариш і самого Люципера секретар! Який ти в чорта лицар коли голою сракою їжака не вб’єш? Чорт висирає а твоє вiйсько пожирає. Не будеш ти, сукин ти сину, синiв християнських пiд собою мати, твого вiйска ми не боїмося, землею i водою будем битися з тобою, распройоб твою мать.
Вавілонський ти кухар, Македонський колесник, Ієрусалимський броварник, Олександрійський козолуп, Великого й Малого Єгипта свинар, Армянська свиня, Подолянська злодiюка, Татарський сагайдак, Каменецький кат, і всього світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, самого гаспида онук і нашого хуя крюк. Свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, мать твою в’йоб!
Отак тобі козаки відказали плюгавче! Невгоден єсі матері вірних християн! Числа не знаєм бо календаря не маєм, місяць в небі, рік у книзі, а день такий у нас як і у вас, поцілуй за те у сраку нас!..


via giggster